O mnie

by admin

Jestem pasjonatką zdrowego i szczęśliwego życia. 

Zawodowo manager marketingu, prywatnie żona i mama 2 córek.

Pomimo różnych doświadczeń dziś jestem wulkanem pozytywnej energii, szczęścia i miłości.

Kocham życie, ludzi i otaczającą nas przyrodę. 

Chcę się tym z Wami podzielić i zachęcić do zadbania o siebie i nasze środowisko. 

Wierzę, że ze mną zyskasz energię do działania, radość z życia, zdrowie i pozytywnie wpłyniesz na otaczającą nas przyrodę.

Skąd taki pomysł? 

Zaczęło się od chorób moich bliskich i znajomych. Na raka, na serce… jak się okazuje w Polsce to choroby w 70% przyczyniające się do zgonów. Alergie, uczulenia dotykają chyba już każdego z nas. Poszukiwałam wiedzy co to, skąd to, jak temu zaradzić. 

W pewnym momencie uświadomiłam sobie, że to wszystko przez nas samych. Pędzimy by dotrzymać terminów, stresujemy się, spędzamy niewiele czasu na świeżym powietrzu. Jemy byle co, robimy byle co, tkwimy w negatywnych emocjach. A potem chorujemy. Choruje ziemia, rośliny zwierzęta i my, ludzie. I jeśli nic nie zmienimy będziemy chorować coraz częściej, coraz poważniej.

Chyba, że coś z tym zrobimy. Chyba, że w końcu zachce nam się mieć wpływ na to co robimy, czym się otaczamy, co jemy. Im bardziej w zgodzie z naszą naturą, z naturą otaczającej nas przyrody tym skuteczniej. Dla nas samych, dla środowiska, dla naszych bliskich i przyszłych pokoleń.

Chcę przekonać Was, że mamy wpływ na nasze życie. Na to by każdy oddech, by każdy łyk, by każdy kęs, by każda wykonywana czynność dostarczała nam właściwej energii do życia w zdrowiu i szczęściu. Oszczędzanie środowiska poprzez minimalizowanie odpadów i toksyn, spożywanie organicznych produktów, ograniczenie „śmieciowego” jedzenia, czas na sen i odpoczynek, praca z pasją, a zatem jednym słowem życie w ZGODZIE Z NATURĄ to nasze TU I TERAZ!

KONTAKT